تابلو چلنیوم | قیمت تابلو چلنیوم | انواع تابلو چلنیوم | سیلک نشان

0

تابلو چلنیوم یکی از زیباترین و پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی می باشد که به شیوه های مختلف همچون تابلو چلنیوم برجسته و تابلو چلنیوم طلایی ساخته و طراحی می گردد. ساختار تابلو چنلیوم از ترکیب پلکسی گلاس و آلیاژ آلومینیومی است که بر روی ورق پی وی سی یا کامپوزیت تعبیه می شود. همانطور که می دانیم تابلو باید قالب و چهارچوب مناسبی برای برند مشتری داشته باشد و برای ساخت یک تابلو پس از انتخاب قالب تابلو، لوگو یا حروف مرتبط با حرفه مشتری طراحی شده و با نور مناسب که یکی از مهمترین فاکتورهای تابلو سازی می باشد تکمیل گردد و لازم به ذکر است قیمت تابلو چلنیوم با توجه به رول چلنیوم که در اندازه ها و رنگ های متفاوت تولید می شود متغیر می باشد.

چلنیوم چیست

چلنیوم که با نام های (چلینیوم و چنلیوم) نیز معروف است در کشور اسپانیا تولید می گردد که از بهترین و با کیفیت ترین انواع حروف برجسته به شمار می آید و مورد توجه بسیاری از تابلو سازان ایران و جهان قرار گرفته است. قابل ذکر است که در ساخت تابلو چلنیوم اصل اسپانیا از نوعی آلیاژ و روکش مخصوص استفاده شده که در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و رنگ آن تغییر نمی کند و همیشه شفاف خواهد ماند.

با اینکه چند سالی از ورود تابلو چنلیوم به بازار نمی گذرد ولی در حال حاضر یکی از زیباترین و پر مصرف ترین تابلوهای تبلیغاتی به شمار می آید و از انواع تابلو چلنیوم بدلیل زیبایی و تنوع در رنگ و اندازه های آن استفاده بسیاری می شود. این امر موجب شده تابلو چلینیوم طرفداران بیشتری نسبت به سایر تابلو های حروف برجسته پیدا کند که در ادامه به معرفی تابلو چلنیوم طلایی که نوع خاصی از این نوع تابلو است می پردازیم.

تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم طلایی یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی می باشد و یک تابلو چلنیوم جدید محسوب می شود. تابلو چنلیوم طلایی بسیار نرم و منعطف می باشد و در عین حال بسیار مقاوم و مستحکم است. تابلو چلینوم طلایی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به تابلو چلنیوم معمولی دارد و تنها تفاوت موجود خط نوری است که در کناره های لبه تابلو چلنیوم دیده می شود که زیبایی و جلوه بصری ویژه ای را به این نوع تابلو می بخشد و جهت نورپردازی این نوع تابلو چلینیوم از SMD بلوکی محصول کشور کره استفاده می گردد که بسیار با دوام و با کیفیت می باشند. جنس لایه روی تابلو چلنیوم طلایی از جنس پلکسی گلاس محصول کشور تایوان می باشد که در رنگ های مختلف در بازار تابلو سازی موجود می باشند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید