تابلو کامپوزیت | قیمت کامپوزیت | نمای کامپوزیت | سیلک نشان

0

تابلو کامپوزیت یکی از روش های رایج در ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشد که امروزه به عنوان یکی از راه های تبلیغات مدرن کاربرد زیادی دارد و بیشتر جنبه ی نماسازی جهت سردر مکان های تجاری را دارد. تابلو کامپوزیت بدلیل دارا بودن قابلیت های ویژه در میان دیگر تابلوها طرفداران خاصی دارد که از یکی از این قابلیت ها این است که کامپوزیت در سراسر نقاط جهان قابل دسترس است. اجرا و طراحی نمای کامپوزیت و هزینه نصب کامپوزیت نسبت به متریال های دیگر تابلوها کمتر است و همچنین کامپوزیت ها با برندهای متفاوت و در رنگ ها و ابعاد و ضخامت های گوناگون در انواع معمولی و نانو در بازار وجود دارند که قیمت تابلو کامپوزیت با توجه به موارد مذکور متفاوت است.

ساخت تابلو کامپوزیت

ساخت تابلو کامپوزیت از جمله برش ورق کامپوزیت ، ایجاد شیار بر روی ورق و دیگر اقدامات، با دستگاه مربوطه انجام میشود و استفاده از دستگاه های پیشرفته تاثیر زیادی در کم شدن پرت کار و در نهایت پایین آمدن قیمت تابلو کامپوزیت دارد. از دیگر مزایای این کار زیبایی و کیفیت بالای تابلو کامپوزیت به دلیل دقت بالای دستگاه در همسان سازی اندازه کلیه شیارهای موجود بر روی صفحات کامپوزیت جهت نصب و استفاده بعنوان نمای تابلو تبلیغاتی می باشد. نوع حروف بکار رفته در ساخت تابلوهای کامپوزیت می تواند از حروف برجسته فلزی ، چلنیوم ، پلاستیک ، استیل و دیگر حروف برجسته باشد و همچنین طراحی تابلو کامپوزیت می تواند ساده یا اینکه ترکیبی از چند رنگ مختلف و یا تلفیقی از دو یا سه نوع متریال گوناگون باشد.

اجرای نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت یکی از جدید ترین نماهای موجود در صنعت ساختمان می باشد که به دلیل زیبایی و مزایای منحصر به فرد آن طرفداران بیشماری را به سوی خود جلب نموده است. تابلوسازی سیلک نشان جهت اجرای نمای کامپوزیت ابتدا به طراحی نمای مذکور پرداخته و با تایید طرح و روش اجرا از طرف کارفرما به اجرای زیرسازی و نصب پانل کامپوزیت طبق برند انتخابی از سوی مشتری اقدام می نماید و بعد از برطرف کردن ایرادات احتمالی، کار اجرا شده را با هدف جلب رضایتمندی به کارفرما تحویل می دهد.

طراحی نمای کامپوزیت به روش های مختلفی انجام می شود که از جمله آن می توان به روش اچ و ال ، روش ثابت یا فیکس ، روش ریلی یا هنگ اشاره نمود. نوع روش نصب در قیمت اجرای نمای تابلو کامپوزیت بسیار موثر است. لازم است بدانید روش اچ و ال به کلی منسوخ شده است. روش نصب فیکس کامپوزیت ساده‌تر و ارزانتر از روش هنگینگ است. روش هنگینگ روش بسیار پیچیده‌ ای است که زیر سازی آن آلومینیومی و هزینه بر می باشد.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید