میز کانتر | ساخت انواع میز کانتر نمایشگاهی و فروشگاهی | سیلک نشان

0

میز کانتر یک نوع میز پذیرش است و ساختار اصلی آن را فلز تشکیل می دهد که جالب است بدانید پس از خریداری، میز کانتر بصورت تاشو جمع شده و در داخل کیف مخصوص به مشتریان عرضه می گردد. چاپ میز کانتر با جنس کتد لمینیت مات یا براق، بسته به انتخاب مشتری لحاظ می گردد و بصورت مجزا به مشتری تحویل داده می شود که قیمت میز کانتر با توجه به استانداردهای بکار رفته شده در طرح ها و ابعاد گوناگون متفاوت می باشد. از میز کانتر معمولا بعنوان میز کانتر منشی ، کانتر پذیرش ، میز نمایشگاهی ، کانتر فروشگاهی ، کانتر بانکی ، کانتر نگهبانی ، کانتر پرستاری و در هر جایی که نیاز به کانتر پیشخوان دار باشد استفاده می شود که در ادامه به شناخت بیشتر برخی از انواع کانتر می پردازیم.

کانتر نمایشگاهی

کانتر نمایشگاهی رکن اصلی سازه های نمایشگاهی است که برای ارائه اطلاعات مربوط به کالای مورد نظر و خدمات استفاده می گردد. کانتر نمایشگاهی در طرح ها و ابعاد مختلف و طبق استانداردهای مشخص ساخته شده و از ایستایی خوبی برخوردار می باشد و جهت مصارف سمپلینگ کاربرد بیشتری دارد. صفحات ام دی اف در ساخت کانتر نمایشگاهی نقش بسزایی دارند و در برابر فشار مقاوم بوده، قابلیت جمع شدن دارند و دارای قفسه بندی منظم جهت نگهداری نمونه محصول و کاتالوگ مربوطه می باشد. سهولت تعویض کاور چاپی روی کانتر نمایشگاهی یکی از مهمترین ویژگی این نوع کانتر می باشد که سبب صرفه جویی زمان در هنگام برگزاری نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و همایش ها می گردد.

میز پذیرش

میز پذیرش نام دیگر میز کانتر می باشد که در طرح ها و مدل های متفاوت عرضه می شود و انتخاب این مدل میز بنا به سلیقه مشتری و با توجه به دکوراسیون داخلی مکان مورد نظر صورت می پذیرد. میز پذیرش در ابعاد و اندازه های مختلفی به بازار عرضه می شود که به چند دسته کلی از جمله میز پذیرش ساده ، میز پذیرش L شکل که شامل یک میز اصلی و یک قسمت جانبی است و زاویه ای نود درجه را تشکیل می دهد، میز پذیرش U شکل که شامل یک سطح کار مازاد جهت استفاده بیشتر می باشد و نیز میز پذیرش گرد یا منحنی شکل و یا کاملا دایره ای طبقه بندی می شود. از متریال های گوناگونی در ساخت میز پذیرش استفاده می شود که عموما چوب طبیعی، لمینت، روکش چوبی، فلز و شیشه پر کاربردترین متریال های مورد استفاده می باشند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید