تابلو فلکسی فیس | قیمت فلکسی | چاپ فلکسی | سیلک نشان

0

تابلو فلکسی فیس حدودا از دهه هفتاد وارد بازار ایران شد و در آن زمان به نسبت دیگر تابلوهای تبلیغاتی به لحاظ نورپردازی و تنوع جلوه های بصری در جایگاه بسیار خوبی قرارداشت. طرح های تابلو فلکسی فیس در ابتدا توسط استیکر یا برچسب و در رنگ های مختلف بر روی متریال فلکسی چسبانده میشد. بدین ترتیب که پس از برش استیکر به اشکال مختلف، با کمی نم دار کردن متریال فلکسی ، استیکرها روی آن چسبیده و به علت نم دار بودن فلکس ، استیکرها براحتی قادر به جابجایی بودند و در نهایت پس ازمشخص شدن مکان دقیق استیکر، بوسیله کاردک پلاستیکی ، هوا و نم زیر استیکر خارج می شد و استیکر بخوبی روی فلکسی می چسبید.

کیفیت و قیمت فلکسی نسبت به جنس فلکسی که دارای دو نوع چینی و کره ای می باشد متفاوت است و بهتر است بدانیم که نوع کره ای آن از جهت ماندگاری چاپ فلکسی ، عبور نور و همچنین مقاومت بالا بهتر است.

ساخت و نصب تابلو فلکسی

ساخت تابلو فلکسی فیس بطور کلی در چهار مرحله انجام میگیرد که مراحل عبارتند از :

۱- طراحی تابلو فلکسی فیس که توسط طراحان گرافیست توسط نرم افزار های گرافیکی صورت می گیرد.

۲- چاپ طرح بر روی متریال فلکسی که توسط دستگاه‌های چاپ Out Door صورت می گیرد.

۳- ساخت قاب پروفیلی که فلکسی بر روی آن نصب میشود.

۴- نورپردازی : نصب مهتابی بر روی ورق های گالوانیزه که اصطلاحا سینی مهتابی گفته می‌شود و بصورت کشوئی در قاب پروفیلی قرار می گیرد. همچنین نورپردازی استاندارد و مناسب برای پشت تابلو فلکسی که ارتفاع مهتابی بزرگتر ۱۲۰ سانتیمتر و مهتابی کوچکتر ۶۰ سانتیمتر میباشد و جهت کاهش هزینه ساخت و انرژی می توان از پرژکتور ال ای دی یا ال ای دی‌ های لقمه ای استفاده کرد.

تابلوسازی سیلک نشان با داشتن فضای کارگاهی مناسب و با بهره گیری از نیروی اجرایی متخصص و استفاده از مرغوب ترین اجناس موجود در بازار و نیز مجهز به امکانات ساخت تابلو فلکسی و همچنین نصب تابلو فلکسی برای تعداد و ابعاد مختلف سفارشات، آماده  ارائه بهترین خدمات و همکاری با شما مشتریان گرامی می باشد.

طراحی و چاپ فلکسی

تابلو فلکسی فيس یکی از سازه‌های نمایشگاهی بسيار منعطف می باشد که در دو کاربرد متفاوت تابلوهای منور و غير منور قابل استفاده می باشد. از يک جعبه آلومينيومی سبک در ساخت تابلوی فلکسی فيس استفاده می شود که عموما پودر مخصوص و يک لايه پی وی سی روی آن را می پوشاند و به گونه ای که لبه‌ های لايه پی وی سی بر روی لبه‌های جعبه کشيده مي‌شود که هیچ درزی در محل اتصال مشخص نباشد. همچنین جهت کاربردهای بک لایت ، پوسته روی تابلوها بصورت اختصاصی چاپ شده و نور تابیده شده از پشت، بنر گرافیکی روی پوسته را کاملا شفاف و واضح نمایان می کند.

تابلوسازی سیلک نشان بنرهای بک‌ لايت پی وی سی مورد نظر مشتری را به صورت تمام رنگی برای تابلوی لايت باکس فلکسی فيس در اندازه‌ های دلخواه توليد می کند. این شرکت با بکارگیری تجهيزات پيشرفته، تصوير مورد نظر مشتری را مستقيما از روی فايل ديجيتالی آن چاپ می کند و نیز با بهره گیری از پرينت‌ های دوبل ، تابلوهای فلکسی فيس را به صورت شفاف، واضح و رنگارنگ به مشتری عرضه می کند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید