قاب فنری | قاب عکس | قاب پوستر | قاب بنر | استند دیواری | سیلک نشان

0

قاب فنری وسیله ای جهت نمایش پوستر و تصاویر چاپی روی دیوار می باشد و یکی از ابزارهای تبلیغاتی با قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف استند به شمار می آید. قاب فنری توسط لوله های آلومینیومی با کمک فنر و گوشه های پلاستیکی به اطراف عکس ایجاد می شود و برای نگهدای اثر چاپی، مورد استفاده قرار می گیرد. قاب های فنری دارای ابعاد متعددی است که منجر به نمایش تصاویر در اندازه های متعدد می شود. از قاب فنری بعنوان قاب عکس ، قاب پوستر ، قاب بنر ، استفاده میگردد که گاها با عنوان استند دیواری در نمایشگاه ها ، سمینارها، فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و دفاتر کار جهت زیبایی و ارائه کار و در فروشگاه های زنجیره ای جهت راهنمایی محصولات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت قاب فنری

قاب فنری با جنس خاصی که دارد صاف و سبک وزن بوده و براحتی قابل برش می باشد. سایز قاب های فنری بر اساس تصویر موجود که با انواع متریال های چاپی انجام شده تعیین می شود و پلات لمینت مرسوم ترین نوع چاپ در کنار قاب های فنری می باشد که در طرح های متفاوت و با کیفیت بالا قابل چاپ است. قمیت قاب فنری بر اساس ابعاد آن مشخص می شود و زیبایی در کنار سادگی از خصیصه های آن است. قاب فنری تبلیغات را به سهولت و آسانی در معرض دید مشتریان و بیننده قرار می دهد و به راحتی می توان تبلیغات قدیمی را با یک طرح جدید جایگزین کرد. برای این کار فقط کافی است فنر های قاب را از آن جدا کرده و بنر تبلیغاتی خود را که جدید طراحی کرده اید بر روی آن نصب کنید.

استند قاب فنری

یکی از ابزارهای تبلیغاتی استند قاب فنری می باشد که قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف را دارد. استند قاب های فنری با توجه به قیمت مناسب، گزینه مناسبی برای نگهداری و نمایش کارهای چاپی می باشد که چاپ این استند روی کاغذ کتد با قابلیت لمینت انجام پذیر است که چهار کنج آن پانچ می گردد. لوله قاب فنری دارای رنگ های متفاوت و از جنس آلومینیوم است که در اندازه های 3 متری موجود می باشد و بر اساس سفارش مشتری برش داده می شود. البته برای تولید استند قاب های فنری محدودیت سایز وجود ندارد ولی توصیه می شود که سایز استند قاب های فنری از 300 سانتی متر در طول و عرض بیشتر نباشد. تهیه و ساخت میله قاب فنری و دیگر لوازم قاب فنری قسمتی از خدمات تابلوسازی سیلک نشان به شمار می رود.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید