پلکسی گلاس | تابلو پلکسی گلاس | قیمت پلکسی | سیلک نشان

0

پلکسی گلاس یا همان پلکسی از نوعی پلی کربنات شفاف که نوعی پلیمر است ساخته می شود و با ضخامت های مختلف در بازار عرضه می گردد. پلکسی گلاس یک نوع متریال است و ظاهری بسیار شفاف دارد و حتی شفاف تر از شیشه که در صنعت تابلو سازی کاربرد فراوانی دارد و قابلیت های متعددی نظیر قابلیت حک لیزری ، برش و حتی ترکیب شدن با متریال های دیگر را دارد. از دیگر مزایای ورق پلکسی گلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پلکسی از مقاومت بالایی برخوردار است.
  • نور را با شفافیت بالایی انتقال داده و انعطاف پذیر می باشد.
  • جایگزین مناسبی بجای شیشه است زیرا نمی شکند و چندین برابر مقاوم تر از شیشه عمل می کند.
  • رنگش تغییر نمی کند و در برابر اشعه ماورا بنفش از خود محافظت می کند.
  • سبک است و دارای عایق حرارتی و صوتی است.

ساخت تابلو پلکسی

تابلوهای پلکسی از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور پلکسی در طیف رنگی گوناگون قابل اجرا هستند و از متداول ترین تابلوهای حروف برجسته در ایران به شمار می آیند. نورپردازی در تابلو های پلکسی گلاس از طریق LED و یا SMD انجام می پذیرد و این تابلو ها قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، چوب ، سنگ ، ام دی اف ، پی وی سی و غیره می باشند. با استفاده از دستگاه لیزر برش و اجرای این حروف توسط متخصصان با دقت زیاد انجام می شود و نصب آن در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر انجام می شود.

تابلو پلکسی نوری یکی از جدیدترین مدل تابلو تبلیغاتی می باشد که جنس آن پلکسی گلاس و روشنایی آن از طریق لامپ های SMD بلوکی تامین می شود. در ساخت تابلو پلکسی نوری با کمک دستگاه حک لیزر، نوشته ها و آرم مورد نظر بر روی پلکسی گلاس شفاف حک می شود و بعد از آن با تابش نور از کناره های پلکسی ، قسمت های حک شده پرتو نور را منعکس می کنند و با این کار متون حک شده بر روی صفحه پلکسی گلاس روشن می شود.

انواع پلکسی گلاس

پلکسی گلاس انواع مختلفی را شامل می شود که برخی از آنها عبارتند از پلکسی گلاس ورق‌های چند جداره، ستی نایس، نشکن، طرحدار، اکریفیکس سیستم‌های چسب، نمایش از پشت، ساند استاپ، موج‌ دار، بلوک و پلکسی گلاس شفاف که با توجه به ویژگی ها و خصوصیات متفاوت و همچنین قیمت و نیاز مشتریان در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در کل می توان گفت که تابلو پلکسی ارزان است و قیمت پلکسی گلاس با توجه به سایز مورد نیاز و ضخامت آن تغییر می کند که شما می توانید جهت دریافت قیمت پلکسی و سایر اطلاعات با شماره های مندرج در سایت با تابلوسازی سیلک نشان تماس حاصل نمایید. ما شما را در انتخاب بهتر و خرید مطمئن تر مشاوره و راهنمایی خواهیم نمود.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید