پرده شید رول | قیمت انواع پرده شید رول تصویری و ساده | سیلک نشان

0

پرده شید رول به تازگی وارد بازار نشده و مدل های قدیمی تر این نوع پرده به صورت پارچه ای دور میله های چوبی وجود داشتند که همانند کرکره در دو جهت بالا و پایین حرکت می کردند. پرده شید رول به تنهایی پرده مدرن به شمار می آید در حالی که سادگی و ظرافت خاص خود را دارد و قیمت پرده شید رول با توجه به نوع آن متفاوت می باشد.

پرده شید رول همان گونه که از نامش پیداست برای ایجاد سایه به وجود آمده است که در حقیقت یک لایه ساده از پرده است که به طور کامل پنجره را می پوشاند و جنس آن به صورتی است که سایه ایجاد می کند ولی در عین حال مانع روشنایی محیط توسط پنجره ها نمی شود. پرده شید همانند یک تابلو تبلیغاتی تاثیر گذار باشد که از لحاظ تنظیم روشنایی نور و نیز نظافت بسیار ساده تر از دیگر پرده ها بوده و همچنین به علت سفارشی بودن طرح آن توسط مشتری انتخابی رایج می باشد و در انواع مختلف موجود می باشد که در ادامه به شناخت بیشتر انواع این نوع پرده می پردازیم.

انواع پرده شید رول

پرده شید رول به دلیل سبک ، رنگ و طرح به کار رفته در آن دارای تنوع گسترده ای است که انتخاب را برای مشتری دشوار می کند. پرده های شید رول از متریال کتان، پنبه، ابریشم و پلی استر تشکیل شده و میتوان این مکانیزم از مکانیک پرده را تقریبا در انواع مختلف پرده های شید پیاده کرد و ما بین دکوراسیون و چیدمان خانه به آسانی همخوانی ایجاد نمود. پرده شید رول علاوه بر ظاهری پر جلوه امنیت یک مکان را نیز حفظ میکند چرا که فوم استفاده شده در پشت این نوع از پرده موجب گردیده تا نور عبور نکرده و دید از بیرون به فضای داخل خانه میسر نشود.

همچنین با توسعه فناوری هوشمند سازی ساختمان، کنترل پرده شید رول می تواند با استفاده از دیوایس ها و رابط های نرم افزاری مرتبط، با استفاده از اینترنت و از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند انجام شود. پرده شید رول توانسته است جایگزین بسیاری از انواع پرده های سنتی شود و در انواع مختلف شید رول ساده ، شید رول تصویری ، شید رول برقی و شید رول دوبل به بازار عرضه شود که در بند بعد به معرفی پرده های شید رول تصویری خواهیم پرداخت.

پرده شید رول تصویری

پرده شید رول تصویری از مدرن ترین و شکیل ترین پرده های تولید شده می باشد که در ساخت آن از پارچه هایی با کیفیت و مقاوم استفاده می گردد. پرده تصویری شید رول متناسب با هر یک از فضاهای داخلی نظیر دفتر کار، ویترین مغازه ها، فروشگاه ها، سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق کودک و غیره دارای مجموعه طرح های مختلفی است که در طرح های سفارشی این امکان وجود دارد که طرح دلخواه همراه با آرم، لوگو و یا هر تصویر دیگری، ترکیب و به صورت کاملا مجزا و اختصاصی تولید شود.

جنس پرده شید رول تصویری از بنر و یا سولیت می باشد که به صورت دو طرفه و یا یک طرفه قابل چاپ است. لازم است بدانیم که قیمت شید رول تصویری در مقایسه با پرده های قدیمی بسیار مناسب است و توانسته است رضایت خاطر بسیاری از مشتریان را جلب نموده و همه روزه شاهد استقبال بی نظیری از این نمونه پرده هستیم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید