استند رول آپ | استند پاپ آپ | استند بروشور | سه پایه بوم | سیلک نشان

0

استند را میتوان عاملی بی کلام برای تبلیغ محصول در جایگاه فروش تعریف کرد. استند سازه ای است که برای معرفی تجارت و کسب و کار و با هدف تبلیغات بکار گرفته می شود و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات را با وضوح بیشتر در معرض دید همگان قرار دهید و نام و نشان تجاری مجموعه خود را در ذهن ها حک کنید. استند انواع مختلفی دارد که از مهمترین آنها می توان به استند رول آپ نمایشگاهی ، استند پاپ آپ ایرانی و وارداتی ، استند بروشور یا جاکاتالوگی ثابت و پرتابل و سه پایه بوم تبلیغاتی با قابلیت تنظیم دلخواه اشاره کرد که در ادامه جهت آشنایی با انواع استند ها با ما همراه باشید.

استند های رول آپ نمایشگاهی ارزان قیمت

استند رول آپ

استند رول آپ سازه ای سبک ، پرکاربرد و کارا در صنعت تبلیغات است که دوام و استحکام بالایی دارد و جنس آن از آلومینیوم و چاپ روی آن می تواند انواع متریال های چاپی نظیر کاغذ پلی پوستر ، کتد لمینت ، سولیت و بنر باشد. رول آپ سازه ای پرتابل است که قابلیت جمع آوری و نصب آسان را دارد و یک استند تبلیغاتی ساده و مرقون به صرفه به حساب می آید که یکبار مصرف نیست. از مزیت های منحصر بفرد این سازه میتوان به این موضوع اشاره کرد که طرح گرافیکی رول آپ را بدون نیاز به خرید رول آپ جدید بسادگی می توان تعویض نمود. رول آپ ثابت و رول آپ گردان (موتوردار) از انواع گوناگون این استند به شمار می آیند که در نمایشگاه ، فروشگاه ، رستوران ، سمینار ، همایش ، سینما و دیگر مکان های عمومی قابل استفاده خواهد بود.

انواع استند پاپ آپ ایرانی و وارداتی

استند پاپ آپ

استند پاپ آپ بزرگترین سازه نمایشگاهی است که مثل یک کاغذ دیواری بزرگ عمل کرده و می تواند اطلاعات شرکت یا محصول را بر روی خود درج کند. پاپ آپ سازه ای پرتابل و از جنس آلومینیم است که قابلیت جمع آوری آسان و سریعی داشته و به علت سهولت در نصب و وزن سبک و قابلیت استفاده مکرر، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. متریال چاپ استند پاپ آپ از جنس کاغذ کتد بوده که بصورت لمینیت مات یا براق پوشش داده شده و توسط مگنت بر روی سازه نصب می شود. جهت نورپردازی و جلوه دادن به ویترین پاپ آپ ، این نوع از سازه را با هالوژن هم می توان خریداری کرد. استند پاپ آپ به دو شکل پاپ آپ منحنی و پاپ آپ تخت وجود دارد و بر اساس تعداد ماژول های آن به 5 حالت 3×2 – 3×3 – 3×4 – 3×5 – 6×3 موجود می باشد.

استند بروشور یا جاکاتالوگی ثابت و پرتابل

استند بروشور

استند بروشور یا جاکاتالوگی سازه ای بسیار پرکابرد و مقاوم برای نگهداری از اطلاعات است که مانند یک ویترین در قالب کاتالوگ یا بروشور عمل می کند. با توجه به اینکه بروشور و کاتالوگ در شناخت محصول نقش موثری را ایفا می کنند؛ طبیعتا برای نمایش بروشور و کاتالوگ باید از وسیله ای مفید و کار آمد نظیر جاکاتالوگی استفاده کرد که به دو شکل مرسوم یافت می شود :

جاکاتالوگی ثابت که بدون قابلیت تغییر سایز، سبک، مقاوم و قابل حمل است. این جاکاتالوگی مانند ویترینی عمل کرده و اطلاعات کالا را به شکلی زیبا و برازنده به نمایش می گذارد.

نمونه دوم آن جاکاتالوگی پرتابل می باشد که پایه آن فلزی است و باعث ایستایی آن می شود. کم حجم و سبک وزن است و قابلیت جمع کردن و باز و بسته شدن را دارد. استفاده از استند کاتالوگ و بروشور ، محدود به موارد خاص نمی باشد و امکان استفاده در مکان های عمومی را دارا می باشد.

سه پایه بوم تبلیغاتی با قابلیت تنظیم دلخواه

سه پایه بوم

سه پایه بوم نمایشگاهی در حیطه های مختلف کاری مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و دارای سه پایه تلسکوپی است که قابلیت تنظیم در بلندی و کوتاه شدن پایه های خود را دارد و به ابعاد دلخواه کاربر قابل تغییر می باشد. با کمک استند سه پایه بوم پرتابل می توان انواع تابلوهای نقاشی ، تخته شاسی ، عکس ها و فوم برد را در معرض نمایش عموم قرار داد. سه پایه بوم های چوبی قدیمی ثابت بودند و قابلیت جمع شدن را نداشتند و فضایی بیشتر را اشغال می کردند. لذا امروزه بجای سه پایه بوم های چوبی از نوع فلزی که قابلیت جمع شدن دارند و در عین کم حجم بودن به محیط اطراف خود زیبایی ویژه ای می دهند؛ استفاده می شود و این سازه پرکاربرد کار را سهل و آسان نموده است.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید